db.vin

Volkswagen E-Up – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 1515 egzemplarzy modelu Volkswagen E-Up. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN Volkswagen E-Up – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki Volkswagen E-Up

Ceny rynkowe Volkswagen E-Up

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 16 495 €. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 9200 €, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 27 840 €.

Rozkład cen

EUR (534 pojazdów)
Min: 9200 €
Maks: 27 840 €
Średnia: 17 052 €
Mediana: 16 495 €
SEK (349 pojazdów)
Min: 54 900 SEK
Maks: 409 020 SEK
Średnia: 156 504 SEK
Mediana: 127 400 SEK
USD (309 pojazdów)
Min: 5650 USD
Maks: 11 200 USD
Średnia: 7332 USD
Mediana: 6999 USD
GBP (260 pojazdów)
Min: 9948 GBP
Maks: 14 905 GBP
Średnia: 11 975 GBP
Mediana: 11 900 GBP
CZK (86 pojazdów)
Min: 165 000 CZK
Maks: 573 475 CZK
Średnia: 306 821 CZK
Mediana: 317 252 CZK
CHF (51 pojazdów)
Min: 12 990 CHF
Maks: 32 780 CHF
Średnia: 22 535 CHF
Mediana: 21 900 CHF

Typowe przebiegi dla Volkswagen E-Up

Średni przebieg w analizowanej grupie to 34 405 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 86% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 4 km
25. percentyl 15 765 km
Mediana 34 405 km
75. percentyl 71 926 km
Maksimum 175 186 km

Przedziały przebiegu

0-50k 1305 (63.9%)
50k-100k 458 (22.4%)
100k-150k 220 (10.8%)
150k-200k 48 (2.3%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest elektryczny, który stanowi 76% wszystkich pojazdów.

elektryczny 692 (76%)
benzyna 185 (20.3%)
diesel 19 (2.1%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to hatchback.

hatchback 1594 (86.9%)
sedan 108 (5.9%)
kombi 84 (4.6%)
mały samochód 39 (2.1%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Biały.

Biały 898 (44%)
Czarny 301 (14.7%)
Niebieski 291 (14.2%)
Szary 176 (8.6%)
srebrny 174 (8.5%)
Czerwony 95 (4.7%)
Pure White – Czysta Biel 48 (2.3%)
żółty 17 (0.8%)
Inne 43 (2.1%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

2012 18 (1.2%)
2013 87 (5.7%)
2014 196 (12.9%)
2015 142 (9.4%)
2016 106 (7%)
2017 61 (4%)
2018 72 (4.8%)
2019 86 (5.7%)
2020 301 (19.9%)
2021 278 (18.3%)
2022 97 (6.4%)
2023 59 (3.9%)

Ostatnie VIN-y dla Volkswagen E-Up

Poniżej znajdziesz ostatnie 50 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN Volkswagen E-Up

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki Volkswagen E-Up wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej