db.vin

Renault Captur – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 78010 egzemplarzy modelu Renault Captur. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN Renault Captur – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki Renault Captur

Ceny rynkowe Renault Captur

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 48 900 zł. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 27 999 zł, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 103 270 zł.

Rozkład cen

EUR (35 568 pojazdów)
Min: 9000 €
Maks: 26 250 €
Średnia: 17 134 €
Mediana: 16 900 €
PLN (17 767 pojazdów)
Min: 27 999 zł
Maks: 103 270 zł
Średnia: 54 002 zł
Mediana: 48 900 zł
SEK (5284 pojazdów)
Min: 89 900 SEK
Maks: 246 769 SEK
Średnia: 151 416 SEK
Mediana: 139 900 SEK
GBP (3498 pojazdów)
Min: 7995 GBP
Maks: 24 295 GBP
Średnia: 13 280 GBP
Mediana: 12 350 GBP
CZK (2333 pojazdów)
Min: 199 000 CZK
Maks: 639 000 CZK
Średnia: 395 497 CZK
Mediana: 399 000 CZK

Typowe przebiegi dla Renault Captur

Średni przebieg w analizowanej grupie to 45 555 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 81% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 0 km
25. percentyl 19 746 km
Mediana 45 555 km
75. percentyl 85 000 km
Maksimum 205 000 km

Przedziały przebiegu

0-50k 49 680 (53.6%)
50k-100k 25 575 (27.6%)
100k-150k 11 981 (12.9%)
150k-200k 4411 (4.8%)
200k-250k 861 (0.9%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest benzyna, który stanowi 66% wszystkich pojazdów.

benzyna 68 535 (66%)
diesel 24 863 (24%)
hybryda 4342 (4.2%)
benzyna E10 1852 (1.8%)
LPG (skroplony gaz płynny) 1429 (1.4%)
Inne 1336 (1.3%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to SUV.

SUV 36 496 (42.5%)
hatchback 20 788 (24.2%)
sedan 12 069 (14.1%)
pickup 6820 (7.9%)
kombi 3818 (4.4%)
Inne 4654 (5.4%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Szary.

Szary 23 199 (26.4%)
Czarny 12 870 (14.6%)
Biały 10 449 (11.9%)
Niebieski 10 026 (11.4%)
Czerwony 8168 (9.3%)
Beżowy 4881 (5.6%)
Pomarańczowy 4163 (4.7%)
srebrny 3692 (4.2%)
Inne 10 407 (11.8%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

2013 3171 (4.1%)
2014 5642 (7.2%)
2015 6401 (8.2%)
2016 7319 (9.4%)
2017 7344 (9.4%)
2018 7738 (9.9%)
2019 8783 (11.3%)
2020 6286 (8.1%)
2021 7185 (9.2%)
2022 6137 (7.9%)
2023 5220 (6.7%)
2024 3990 (5.1%)
2025 2608 (3.3%)

Ostatnie VIN-y dla Renault Captur

Poniżej znajdziesz ostatnie 50 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN Renault Captur

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki Renault Captur wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej