db.vin

Mclaren Mp4 – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 69 egzemplarzy modelu Mclaren Mp4. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN Mclaren Mp4 – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki Mclaren Mp4

Ceny rynkowe Mclaren Mp4

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 332 000 zł. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 166 500 zł, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 486 945 zł.

Rozkład cen

USD (36 pojazdów)
Min: 82 565 USD
Maks: 152 499 USD
Średnia: 109 893 USD
Mediana: 106 748 USD
PLN (12 pojazdów)
Min: 166 500 zł
Maks: 486 945 zł
Średnia: 326 640 zł
Mediana: 332 000 zł
EUR (7 pojazdów)
Min: 1000 €
Maks: 166 939 €
Średnia: 78 734 €
Mediana: 121 186 €
AUD (3 pojazdów)
Min: 203 909 AUD
Maks: 278 249 AUD
Średnia: 239 990 AUD
Mediana: 239 990 AUD
CZK (2 pojazdów)
Min: 2 305 500 CZK
Maks: 4 384 499 CZK
Średnia: 0 CZK
Mediana: 3 345 000 CZK
NOK (2 pojazdów)
Min: 1 499 000 NOK
Maks: 1 499 000 NOK
Średnia: 1 499 000 NOK
Mediana: 1 499 000 NOK

Typowe przebiegi dla Mclaren Mp4

Średni przebieg w analizowanej grupie to 26 010 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 100% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 539 km
25. percentyl 15 523 km
Mediana 26 010 km
75. percentyl 39 105 km
Maksimum 73 075 km

Przedziały przebiegu

0-50k 59 (81.9%)
50k-100k 13 (18.1%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest benzyna, który stanowi 97% wszystkich pojazdów.

benzyna 33 (97.1%)
benzyna E10 1 (2.9%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to coupé.

coupé 29 (85.3%)
kabriolet 5 (14.7%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Czarny.

Czarny 15 (22.1%)
Pomarańczowy 13 (19.1%)
srebrny 9 (13.2%)
Czerwony 8 (11.8%)
Biały 7 (10.3%)
Szary 4 (5.9%)
żółty 3 (4.4%)
Niebieski 3 (4.4%)
Inne 6 (8.8%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

2011 5 (7.2%)
2012 28 (40.6%)
2013 25 (36.2%)
2014 11 (15.9%)

Ostatnie VIN-y dla Mclaren Mp4

Poniżej znajdziesz ostatnie 50 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN Mclaren Mp4

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki Mclaren Mp4 wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej