db.vin

Mclaren Artura – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 47 egzemplarzy modelu Mclaren Artura. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN Mclaren Artura – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki Mclaren Artura

Ceny rynkowe Mclaren Artura

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 1 109 999 zł. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 454 600 zł, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 1 525 740 zł.

Rozkład cen

PLN (13 pojazdów)
Min: 454 600 zł
Maks: 1 525 740 zł
Średnia: 1 072 354 zł
Mediana: 1 109 999 zł
USD (8 pojazdów)
Min: 173 914 USD
Maks: 189 945 USD
Średnia: 181 738 USD
Mediana: 181 998 USD
EUR (4 pojazdów)
Min: 187 497 €
Maks: 254 365 €
Średnia: 239 240 €
Mediana: 239 240 €
GBP (3 pojazdów)
Min: 135 100 GBP
Maks: 171 100 GBP
Średnia: 136 900 GBP
Mediana: 136 900 GBP
CZK (2 pojazdów)
Min: 6 387 000 CZK
Maks: 7 053 000 CZK
Średnia: 0 CZK
Mediana: 6 720 000 CZK
NOK (1 pojazdów)
Min: 3 599 000 NOK
Maks: 3 599 000 NOK
Średnia: 3 599 000 NOK
Mediana: 3 599 000 NOK
AUD (1 pojazdów)
Min: 556 400 AUD
Maks: 556 400 AUD
Średnia: 556 400 AUD
Mediana: 556 400 AUD

Typowe przebiegi dla Mclaren Artura

Średni przebieg w analizowanej grupie to 4848 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 100% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 0 km
25. percentyl 974 km
Mediana 4848 km
75. percentyl 8760 km
Maksimum 41 975 km

Przedziały przebiegu

0-50k 47 (97.9%)
50k-100k 1 (2.1%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest benzyna, który stanowi 52% wszystkich pojazdów.

benzyna 22 (52.4%)
hybryda 14 (33.3%)
PHEV (hybryda typu plug-in) 5 (11.9%)
Benzyna-elektryczny 1 (2.4%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to coupé.

coupé 27 (75%)
kabriolet 9 (25%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Niebieski.

Niebieski 12 (34.3%)
Pomarańczowy 6 (17.1%)
Czarny 3 (8.6%)
Zielony 3 (8.6%)
srebrny 2 (5.7%)
Czerwony 2 (5.7%)
Biały 2 (5.7%)
Szary 2 (5.7%)
Inne 3 (8.6%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

2022 3 (6.4%)
2023 18 (38.3%)
2024 15 (31.9%)
2025 10 (21.3%)
2026 1 (2.1%)

Ostatnie VIN-y dla Mclaren Artura

Poniżej znajdziesz ostatnie 47 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN Mclaren Artura

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki Mclaren Artura wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej