db.vin

Mclaren 720 – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 164 egzemplarzy modelu Mclaren 720. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN Mclaren 720 – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki Mclaren 720

Ceny rynkowe Mclaren 720

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 894 950 zł. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 550 050 zł, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 2 290 113 zł.

Rozkład cen

PLN (42 pojazdów)
Min: 550 050 zł
Maks: 2 290 113 zł
Średnia: 1 102 653 zł
Mediana: 894 950 zł
AUD (16 pojazdów)
Min: 396 636 AUD
Maks: 762 498 AUD
Średnia: 499 451 AUD
Mediana: 493 444 AUD
USD (13 pojazdów)
Min: 182 700 USD
Maks: 402 800 USD
Średnia: 295 182 USD
Mediana: 285 600 USD
EUR (13 pojazdów)
Min: 134 000 €
Maks: 8 378 514 €
Średnia: 238 196 €
Mediana: 234 900 €
CZK (6 pojazdów)
Min: 5 290 000 CZK
Maks: 7 026 249 CZK
Średnia: 6 016 250 CZK
Mediana: 6 090 000 CZK
NOK (3 pojazdów)
Min: 2 799 500 NOK
Maks: 3 429 500 NOK
Średnia: 2 885 000 NOK
Mediana: 2 885 000 NOK
SEK (3 pojazdów)
Min: 2 780 600 SEK
Maks: 2 975 000 SEK
Średnia: 2 795 000 SEK
Mediana: 2 795 000 SEK

Typowe przebiegi dla Mclaren 720

Średni przebieg w analizowanej grupie to 11 800 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 100% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 2 km
25. percentyl 4991 km
Mediana 11 800 km
75. percentyl 22 500 km
Maksimum 73 990 km

Przedziały przebiegu

0-50k 160 (94.7%)
50k-100k 9 (5.3%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest benzyna, który stanowi 100% wszystkich pojazdów.

benzyna 153 (100%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to coupé.

coupé 88 (79.3%)
kabriolet 22 (19.8%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Czarny.

Czarny 27 (19.7%)
Pomarańczowy 20 (14.6%)
Biały 20 (14.6%)
Niebieski 18 (13.1%)
Szary 14 (10.2%)
żółty 9 (6.6%)
srebrny 7 (5.1%)
Czerwony 7 (5.1%)
Inne 15 (10.9%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

2017 14 (8.5%)
2018 50 (30.5%)
2019 42 (25.6%)
2020 19 (11.6%)
2021 19 (11.6%)
2022 18 (11%)
2023 2 (1.2%)

Ostatnie VIN-y dla Mclaren 720

Poniżej znajdziesz ostatnie 50 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN Mclaren 720

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki Mclaren 720 wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej