db.vin

Maserati Coupe – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 106 egzemplarzy modelu Maserati Coupe. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN Maserati Coupe – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki Maserati Coupe

Ceny rynkowe Maserati Coupe

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 82 450 zł. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 38 275 zł, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 136 508 zł.

Rozkład cen

PLN (14 pojazdów)
Min: 38 275 zł
Maks: 136 508 zł
Średnia: 81 917 zł
Mediana: 82 450 zł
USD (14 pojazdów)
Min: 15 440 USD
Maks: 33 833 USD
Średnia: 22 419 USD
Mediana: 21 336 USD
CZK (10 pojazdów)
Min: 386 205 CZK
Maks: 999 549 CZK
Średnia: 596 108 CZK
Mediana: 499 995 CZK
EUR (8 pojazdów)
Min: 11 975 €
Maks: 37 193 €
Średnia: 25 515 €
Mediana: 22 700 €
NOK (4 pojazdów)
Min: 322 660 NOK
Maks: 590 900 NOK
Średnia: 442 000 NOK
Mediana: 442 000 NOK
SEK (3 pojazdów)
Min: 234 410 SEK
Maks: 315 410 SEK
Średnia: 275 000 SEK
Mediana: 275 000 SEK
AUD (2 pojazdów)
Min: 39 990 AUD
Maks: 39 990 AUD
Średnia: 39 990 AUD
Mediana: 39 990 AUD
RUB (1 pojazdów)
Min: 2 050 000 RUB
Maks: 2 050 000 RUB
Średnia: 2 050 000 RUB
Mediana: 2 050 000 RUB
HUF (1 pojazdów)
Min: 9 000 000 HUF
Maks: 9 000 000 HUF
Średnia: 9 000 000 HUF
Mediana: 9 000 000 HUF

Typowe przebiegi dla Maserati Coupe

Średni przebieg w analizowanej grupie to 64 040 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 89% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 9242 km
25. percentyl 44 525 km
Mediana 64 040 km
75. percentyl 80 221 km
Maksimum 178 834 km

Przedziały przebiegu

0-50k 31 (28.2%)
50k-100k 67 (60.9%)
100k-150k 8 (7.3%)
150k-200k 4 (3.6%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest benzyna, który stanowi 100% wszystkich pojazdów.

benzyna 110 (100%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to coupé.

coupé 82 (95.3%)
sedan 4 (4.7%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Czarny.

Czarny 34 (26.4%)
Niebieski 30 (23.3%)
srebrny 20 (15.5%)
Szary 20 (15.5%)
Czerwony 8 (6.2%)
Zielony 3 (2.3%)
głęboka czerń 2 (1.6%)
jasny niebieski 2 (1.6%)
Inne 10 (7.8%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

1995 1 (0.9%)
1999 1 (0.9%)
2000 1 (0.9%)
2002 22 (20.8%)
2003 18 (17%)
2004 32 (30.2%)
2005 20 (18.9%)
2006 8 (7.5%)
2007 3 (2.8%)

Ostatnie VIN-y dla Maserati Coupe

Poniżej znajdziesz ostatnie 50 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN Maserati Coupe

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki Maserati Coupe wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej