db.vin

Dacia Jogger – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 7064 egzemplarzy modelu Dacia Jogger. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN Dacia Jogger – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki Dacia Jogger

Ceny rynkowe Dacia Jogger

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 85 800 zł. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 45 525 zł, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 106 365 zł.

Rozkład cen

EUR (2888 pojazdów)
Min: 14 694 €
Maks: 26 890 €
Średnia: 20 370 €
Mediana: 20 250 €
PLN (1490 pojazdów)
Min: 45 525 zł
Maks: 106 365 zł
Średnia: 82 480 zł
Mediana: 85 800 zł
CZK (661 pojazdów)
Min: 319 990 CZK
Maks: 603 900 CZK
Średnia: 467 656 CZK
Mediana: 475 000 CZK
GBP (416 pojazdów)
Min: 12 857 GBP
Maks: 24 630 GBP
Średnia: 18 747 GBP
Mediana: 18 980 GBP
CHF (184 pojazdów)
Min: 17 990 CHF
Maks: 29 490 CHF
Średnia: 25 993 CHF
Mediana: 26 745 CHF

Typowe przebiegi dla Dacia Jogger

Średni przebieg w analizowanej grupie to 10 299 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 96% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 0 km
25. percentyl 10 km
Mediana 10 299 km
75. percentyl 34 285 km
Maksimum 149 890 km

Przedziały przebiegu

0-50k 5373 (84.8%)
50k-100k 740 (11.7%)
100k-150k 158 (2.5%)
150k-200k 44 (0.7%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest benzyna, który stanowi 48% wszystkich pojazdów.

benzyna 3645 (48.5%)
Benzyna / LPG 1923 (25.6%)
LPG (skroplony gaz płynny) 1053 (14%)
hybryda 714 (9.5%)
Benzyna-hybryda 112 (1.5%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to kombi.

kombi 4719 (68.8%)
minivan 1553 (22.7%)
van 227 (3.3%)
hatchback 214 (3.1%)
SUV 90 (1.3%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Biały.

Biały 1657 (25%)
Szary 1550 (23.4%)
Zielony 985 (14.9%)
Brązowy 920 (13.9%)
Czarny 471 (7.1%)
Szary 263 (4%)
Pomarańczowy 119 (1.8%)
srebrny 104 (1.6%)
Inne 557 (8.4%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

2022 1837 (26%)
2023 2060 (29.2%)
2024 1622 (23%)
2025 1360 (19.3%)
2026 180 (2.5%)

Ostatnie VIN-y dla Dacia Jogger

Poniżej znajdziesz ostatnie 50 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN Dacia Jogger

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki Dacia Jogger wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej