db.vin

BMW M1 – Baza VIN, Statystyki i Historia Modelu

Poniższy raport zawiera analizę 1770 egzemplarzy modelu BMW M1. Dane pochodzą z naszej bazy numerów VIN i obejmują historię cen, przebiegów oraz specyfikację rynkową.

Baza VIN BMW M1 – Sprawdzenie numeru VIN za darmo

Wpisz numer VIN, aby poznać rok produkcji, kraj rejestracji, cenę, przebieg pojazdu marki BMW M1

Ceny rynkowe BMW M1

Mediana ceny dla tego modelu wynosi 119 900 zł. Najtańsze egzemplarze (dolne 10% rynku) wyceniane są poniżej 17 220 zł, podczas gdy najlepiej zachowane sztuki osiągają ceny rzędu 226 500 zł.

Rozkład cen

EUR (2001 pojazdów)
Min: 19 470 €
Maks: 52 989 €
Średnia: 34 202 €
Mediana: 33 990 €
AUD (375 pojazdów)
Min: 27 557 AUD
Maks: 69 990 AUD
Średnia: 49 288 AUD
Mediana: 48 900 AUD
SEK (196 pojazdów)
Min: 209 900 SEK
Maks: 584 050 SEK
Średnia: 366 396 SEK
Mediana: 359 850 SEK
PLN (157 pojazdów)
Min: 17 220 zł
Maks: 226 500 zł
Średnia: 118 490 zł
Mediana: 119 900 zł
CHF (143 pojazdów)
Min: 19 995 CHF
Maks: 67 520 CHF
Średnia: 38 706 CHF
Mediana: 36 900 CHF

Typowe przebiegi dla BMW M1

Średni przebieg w analizowanej grupie to 39 586 km. Jeśli szukasz egzemplarza z przebiegiem poniżej 100 000 km, celujesz w 84% dostępnych ofert na rynku.

Rozkład przebiegu

Minimum 0 km
25. percentyl 14 134 km
Mediana 39 586 km
75. percentyl 79 751 km
Maksimum 260 253 km

Przedziały przebiegu

0-50k 2008 (58.4%)
50k-100k 863 (25.1%)
100k-150k 374 (10.9%)
150k-200k 120 (3.5%)
200k-250k 32 (0.9%)
250k-300k 21 (0.6%)

Najpopularniejsze silniki, nadwozia i kolory

Typy paliwa

Dominującym rodzajem paliwa jest benzyna, który stanowi 93% wszystkich pojazdów.

benzyna 3227 (93.3%)
benzyna E10 183 (5.3%)
diesel 47 (1.4%)

Typy nadwozia

Najczęściej wybierane nadwozie to sedan.

sedan 1275 (46.3%)
hatchback 853 (31%)
kombi 453 (16.4%)
coupé 65 (2.4%)
samochód kompaktowy 48 (1.7%)
Inne 38 (1.4%)

Kolory

Najpopularniejszy kolor to Czarny.

Czarny 869 (25.2%)
Biały 803 (23.3%)
Szary 654 (19%)
Niebieski 596 (17.3%)
Pomarańczowy 131 (3.8%)
srebrny 102 (3%)
Szary 75 (2.2%)
Czerwony 70 (2%)
Inne 145 (4.2%)

Lata produkcji i popularność roczników

Rozkład roczników

2006 10 (0.6%)
2007 9 (0.5%)
2008 13 (0.7%)
2009 10 (0.6%)
2011 13 (0.7%)
2012 44 (2.5%)
2013 144 (8.1%)
2014 90 (5.1%)
2015 101 (5.7%)
2016 161 (9.1%)
2017 164 (9.3%)
2018 183 (10.3%)
2019 202 (11.4%)
2020 184 (10.4%)
2021 98 (5.5%)
2022 83 (4.7%)
2023 71 (4%)
2024 55 (3.1%)
2025 51 (2.9%)
2026 30 (1.7%)
2027 15 (0.8%)

Ostatnie VIN-y dla BMW M1

Poniżej znajdziesz ostatnie 50 VIN-ów dodanych do bazy dla tego modelu.

Dekoder VIN BMW M1

Nasza strona oferuje podstawowe dekodowanie numeru VIN dla marki BMW M1 wraz z unikalnymi informacjami o przebiegu i cenie pojazdu, których nie znajdziesz w innych dekoderach. Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć więcej