db.vin

Toyota Rav4 – VIN база, статистики и история на модела

Следният доклад съдържа анализ на 493027 екземпляра от модела Toyota Rav4. Данните са от нашата база с VIN номера и включват история на цените, пробега и пазарната спецификация.

VIN база данни Toyota Rav4 – Безплатна проверка на VIN номер

Въведете VIN номер, за да разберете годината на производство, държавата на регистрация, цената, пробега на превозното средство Toyota Rav4

Пазарни цени на Toyota Rav4

Медианната цена за този модел е 22 899 €. Най-евтините екземпляри (долните 10% на пазара) се оценяват под 3750 €, докато най-добре запазените достигат цени около 43 400 €.

Разпределение на цените

USD (167 766 превозни средства)
Мин: 7998 щ.д.
Макс: 34 800 щ.д.
Средно: 20 766 щ.д.
Медиана: 19 950 щ.д.
PLN (30 585 превозни средства)
Мин: 12 300 PLN
Макс: 172 900 PLN
Средно: 67 977 PLN
Медиана: 57 900 PLN
AUD (24 459 превозни средства)
Мин: 9996 AUD
Макс: 63 894 AUD
Средно: 37 100 AUD
Медиана: 37 980 AUD
EUR (20 622 превозни средства)
Мин: 3750 €
Макс: 43 400 €
Средно: 21 634 €
Медиана: 22 899 €
NOK (8551 превозни средства)
Мин: 30 000 NOK
Макс: 549 000 NOK
Средно: 297 723 NOK
Медиана: 309 900 NOK

Типични пробези за Toyota Rav4

Средният пробег в анализираната група е 81 453 км. Ако търсите екземпляр с пробег под 100 000 км, ще попаднете в 58% от наличните оферти на пазара.

Разпределение на пробега

Минимум 0 km
25-ти персентил 37 625 km
Медиана 81 453 km
75-ти персентил 150 546 km
Максимум 359 390 km

Пробегови диапазони

0-50k 131 290 (33.2%)
50k-100k 98 988 (25%)
100k-150k 65 351 (16.5%)
150k-200k 45 163 (11.4%)
200k-250k 27 924 (7.1%)
250k-300k 15 203 (3.8%)
300k-350k 6675 (1.7%)
350k-400k 2606 (0.7%)

Най-популярни двигатели, купета и цветове

Типове гориво

Доминиращият вид гориво е Бензин, който представлява 71% от всички превозни средства.

Бензин 213 032 (70.5%)
Хибрид 40 178 (13.3%)
Дизел 37 969 (12.6%)
Бензин-електрически 4706 (1.6%)

Типове купе

Най-често избираното купе е SUV.

SUV 167 885 (79.6%)
Комби 35 109 (16.6%)
Пикап 4615 (2.2%)

Цветове

Най-популярният цвят е бял.

бял 79 941 (19.9%)
сив 68 449 (17%)
сребърен 66 977 (16.6%)
черен 63 341 (15.7%)
син 36 741 (9.1%)
червен 33 575 (8.3%)
зелен 8784 (2.2%)
кафяв 8227 (2%)
Други 36 380 (9%)

Години на производство и популярност по години

Разпределение по години на производство

2001 3816 (0.8%)
2002 5932 (1.2%)
2003 6385 (1.3%)
2004 8098 (1.6%)
2005 8703 (1.8%)
2006 12 184 (2.5%)
2007 17 028 (3.5%)
2008 15 876 (3.2%)
2009 10 703 (2.2%)
2010 19 399 (3.9%)
2011 19 764 (4%)
2012 17 307 (3.5%)
2013 24 261 (4.9%)
2014 27 533 (5.6%)
2015 38 161 (7.7%)
2016 36 868 (7.5%)
2017 41 075 (8.3%)
2018 41 118 (8.3%)
2019 26 788 (5.4%)
2020 25 408 (5.2%)
2021 26 470 (5.4%)
2022 16 394 (3.3%)
2023 11 803 (2.4%)
2024 13 867 (2.8%)
2025 10 654 (2.2%)

Последни VIN номера за Toyota Rav4

По-долу ще намерите последните 50 VIN номера, добавени в базата за този модел.

VIN декодер Toyota Rav4

Нашият сайт предлага основно декодиране на VIN номер за марка Toyota Rav4 заедно с уникална информация за пробега и цената на превозното средство, която няма да намерите в други декодери. Кликнете тук, за да научите повече