db.vin

Renault Captur – VIN база, статистики и история на модела

Следният доклад съдържа анализ на 85777 екземпляра от модела Renault Captur. Данните са от нашата база с VIN номера и включват история на цените, пробега и пазарната спецификация.

VIN база данни Renault Captur – Безплатна проверка на VIN номер

Въведете VIN номер, за да разберете годината на производство, държавата на регистрация, цената, пробега на превозното средство Renault Captur

Пазарни цени на Renault Captur

Медианната цена за този модел е 16 987 €. Най-евтините екземпляри (долните 10% на пазара) се оценяват под 8999 €, докато най-добре запазените достигат цени около 25 999 €.

Разпределение на цените

EUR (38 122 превозни средства)
Мин: 8999 €
Макс: 25 999 €
Средно: 17 139 €
Медиана: 16 987 €
PLN (19 795 превозни средства)
Мин: 27 500 PLN
Макс: 102 500 PLN
Средно: 53 691 PLN
Медиана: 48 700 PLN
SEK (5705 превозни средства)
Мин: 89 900 SEK
Макс: 244 980 SEK
Средно: 151 641 SEK
Медиана: 139 900 SEK
GBP (3710 превозни средства)
Мин: 7900 GBP
Макс: 24 200 GBP
Средно: 13 077 GBP
Медиана: 12 250 GBP
CZK (2654 превозни средства)
Мин: 185 000 CZK
Макс: 626 654 CZK
Средно: 387 604 CZK
Медиана: 390 000 CZK

Типични пробези за Renault Captur

Средният пробег в анализираната група е 46 625 км. Ако търсите екземпляр с пробег под 100 000 км, ще попаднете в 81% от наличните оферти на пазара.

Разпределение на пробега

Минимум 0 km
25-ти персентил 20 430 km
Медиана 46 625 km
75-ти персентил 86 649 km
Максимум 208 915 km

Пробегови диапазони

0-50k 53 835 (52.7%)
50k-100k 28 365 (27.8%)
100k-150k 13 463 (13.2%)
150k-200k 5064 (5%)
200k-250k 1041 (1%)

Най-популярни двигатели, купета и цветове

Типове гориво

Доминиращият вид гориво е Бензин, който представлява 66% от всички превозни средства.

Бензин 73 932 (65.9%)
Дизел 25 752 (23%)
Хибрид 5846 (5.2%)
Бензин E10 1846 (1.6%)
LPG (втечнен нефтен газ) 1752 (1.6%)
Други 1512 (1.3%)

Типове купе

Най-често избираното купе е SUV.

SUV 40 075 (43.9%)
Хечбек 21 488 (23.5%)
Седан 12 111 (13.3%)
Пикап 6799 (7.4%)
Комби 4236 (4.6%)
Други 5391 (5.9%)

Цветове

Най-популярният цвят е сив.

сив 24 606 (26%)
черен 13 755 (14.6%)
бял 11 403 (12.1%)
син 10 943 (11.6%)
червен 8893 (9.4%)
бежов 5087 (5.4%)
оранжев 4434 (4.7%)
сребърен 3895 (4.1%)
Други 11 481 (12.1%)

Години на производство и популярност по години

Разпределение по години на производство

2013 3351 (3.9%)
2014 6000 (7%)
2015 6782 (7.9%)
2016 7753 (9%)
2017 7814 (9.1%)
2018 8157 (9.5%)
2019 9274 (10.8%)
2020 6793 (7.9%)
2021 7765 (9.1%)
2022 7017 (8.2%)
2023 6289 (7.3%)
2024 4773 (5.6%)
2025 3280 (3.8%)
2026 708 (0.8%)

Последни VIN номера за Renault Captur

По-долу ще намерите последните 50 VIN номера, добавени в базата за този модел.

VIN декодер Renault Captur

Нашият сайт предлага основно декодиране на VIN номер за марка Renault Captur заедно с уникална информация за пробега и цената на превозното средство, която няма да намерите в други декодери. Кликнете тук, за да научите повече