db.vin

BMW R-Series – VIN база, статистики и история на модела

Следният доклад съдържа анализ на 13595 екземпляра от модела BMW R-Series. Данните са от нашата база с VIN номера и включват история на цените, пробега и пазарната спецификация.

VIN база данни BMW R-Series – Безплатна проверка на VIN номер

Въведете VIN номер, за да разберете годината на производство, държавата на регистрация, цената, пробега на превозното средство BMW R-Series

Пазарни цени на BMW R-Series

Медианната цена за този модел е 14 150 €. Най-евтините екземпляри (долните 10% на пазара) се оценяват под 2000 €, докато най-добре запазените достигат цени около 27 800 €.

Разпределение на цените

PLN (5427 превозни средства)
Мин: 9900 PLN
Макс: 127 150 PLN
Средно: 57 234 PLN
Медиана: 49 900 PLN
RUB (3451 превозни средства)
Мин: 156 000 RUB
Макс: 1 345 000 RUB
Средно: 534 814 RUB
Медиана: 462 000 RUB
JPY (1964 превозни средства)
Мин: 150 000 JPY
Макс: 1 866 250 JPY
Средно: 758 293 JPY
Медиана: 678 000 JPY
EUR (1259 превозни средства)
Мин: 2000 €
Макс: 27 800 €
Средно: 13 933 €
Медиана: 14 150 €
SEK (558 превозни средства)
Мин: 45 985 SEK
Макс: 265 011 SEK
Средно: 164 895 SEK
Медиана: 167 268 SEK
CZK (486 превозни средства)
Мин: 75 750 CZK
Макс: 656 040 CZK
Средно: 313 429 CZK
Медиана: 295 000 CZK
USD (289 превозни средства)
Мин: 4340 щ.д.
Макс: 24 000 щ.д.
Средно: 12 212 щ.д.
Медиана: 12 000 щ.д.

Типични пробези за BMW R-Series

Средният пробег в анализираната група е 36 180 км. Ако търсите екземпляр с пробег под 100 000 км, ще попаднете в 91% от наличните оферти на пазара.

Разпределение на пробега

Минимум 0 km
25-ти персентил 14 217 km
Медиана 36 180 km
75-ти персентил 66 000 km
Максимум 160 000 km

Пробегови диапазони

0-50k 9938 (63%)
50k-100k 4416 (28%)
100k-150k 1194 (7.6%)
150k-200k 171 (1.1%)

Най-популярни двигатели, купета и цветове

Типове гориво

Доминиращият вид гориво е Бензин, който представлява 100% от всички превозни средства.

Бензин 12 655 (99.9%)

Типове купе

Най-често избираното купе е Мотоциклет.

Мотоциклет 872 (82.2%)
Ремарке 157 (14.8%)

Цветове

Най-популярният цвят е черен.

черен 3566 (24.5%)
син 1972 (13.5%)
бял 1893 (13%)
сребърен 1792 (12.3%)
сив 1486 (10.2%)
червен 734 (5%)
жълт 485 (3.3%)
тъмносив 455 (3.1%)
Други 2190 (15%)

Години на производство и популярност по години

Разпределение по години на производство

1997 139 (1%)
1998 195 (1.4%)
1999 221 (1.6%)
2000 219 (1.6%)
2001 324 (2.4%)
2002 395 (2.9%)
2003 384 (2.8%)
2004 507 (3.7%)
2005 495 (3.6%)
2006 404 (3%)
2007 498 (3.7%)
2008 392 (2.9%)
2009 355 (2.6%)
2010 384 (2.8%)
2011 382 (2.8%)
2012 315 (2.3%)
2013 385 (2.8%)
2014 505 (3.7%)
2015 578 (4.3%)
2016 702 (5.2%)
2017 609 (4.5%)
2018 576 (4.2%)
2019 540 (4%)
2020 676 (5%)
2021 740 (5.4%)
2022 658 (4.8%)
2023 680 (5%)
2024 585 (4.3%)
2025 559 (4.1%)
2026 91 (0.7%)

Последни VIN номера за BMW R-Series

По-долу ще намерите последните 50 VIN номера, добавени в базата за този модел.

VIN декодер BMW R-Series

Нашият сайт предлага основно декодиране на VIN номер за марка BMW R-Series заедно с уникална информация за пробега и цената на превозното средство, която няма да намерите в други декодери. Кликнете тук, за да научите повече