db.vin

Renault R21 – Baza VIN, Statistici și Istoric Model

Raportul de mai jos conține analiza a 55 exemplare ale modelului Renault R21. Datele provin din baza noastră de numere VIN și includ istoricul prețurilor, kilometrajelor și specificațiile de piață.

Baza de date VIN Renault R21 – Verificare gratuită a numărului VIN

Introduceți numărul VIN pentru a afla anul fabricației, țara de înmatriculare, prețul, kilometrajul vehiculului marca Renault R21

Prețuri de piață pentru Renault R21

Prețul median pentru acest model este de 1.500 EUR. Cele mai ieftine exemplare (10% inferioare ale pieței) sunt evaluate sub 471 EUR, în timp ce cele mai bine conservate unități ating prețuri de aproximativ 3.225 EUR.

Distribuția prețurilor

EUR (12 vehicule)
Minim: 471 EUR
Maxim: 3.225 EUR
Medie: 1.647 EUR
Mediană: 1.500 EUR
HUF (3 vehicule)
Minim: 620.000 HUF
Maxim: 953.000 HUF
Medie: 800.000 HUF
Mediană: 800.000 HUF
CZK (2 vehicule)
Minim: 62.250 CZK
Maxim: 192.749 CZK
Medie: 0 CZK
Mediană: 127.500 CZK
CHF (1 vehicule)
Minim: 12.900 CHF
Maxim: 12.900 CHF
Medie: 12.900 CHF
Mediană: 12.900 CHF
DKK (1 vehicule)
Minim: 312 DKK
Maxim: 312 DKK
Medie: 312 DKK
Mediană: 312 DKK
PLN (1 vehicule)
Minim: 3.500 PLN
Maxim: 3.500 PLN
Medie: 3.500 PLN
Mediană: 3.500 PLN

Kilometraje tipice pentru Renault R21

Kilometrajul mediu în grupul analizat este de 166.602 km. Dacă ești în căutarea unui exemplar cu un rulaj sub 100.000 km, vizezi 13% din ofertele disponibile pe piață.

Distribuția kilometrajului

Minim 64.294 km
Percentila 25 150.058 km
Mediană 166.602 km
Percentila 75 234.492 km
Maxim 429.837 km

Intervale de kilometraj

0-50k 0 (0%)
50k-100k 3 (12.5%)
100k-150k 3 (12.5%)
150k-200k 10 (41.7%)
200k-250k 3 (12.5%)
250k-300k 3 (12.5%)
350k-400k 1 (4.2%)
450k-500k 1 (4.2%)

Cele mai populare motoare, caroserii și culori

Tipuri de combustibil

Tipul de combustibil dominant este Benzină, reprezentând 73% din toate vehiculele.

Benzină 38 (73.1%)
Motorină 13 (25%)
Benzină / GPL 1 (1.9%)

Tipuri de caroserie

Caroseria cea mai des aleasă este Sedan.

Sedan 12 (54.5%)
Hatchback 7 (31.8%)
Break 2 (9.1%)
Compactă 1 (4.5%)

Culori

Cea mai populară culoare este Alb.

Alb 6 (30%)
Roșu 2 (10%)
Argintiu 2 (10%)
Albastru 2 (10%)
Verde Închis 1 (5%)
Argintiu Deschis 1 (5%)
Gri Deschis 1 (5%)
Albastru închis 1 (5%)
Altele 4 (20%)

Ani de producție și popularitatea anilor de fabricație

Distribuția anilor de fabricație

1986 2 (3.6%)
1987 3 (5.5%)
1988 9 (16.4%)
1989 5 (9.1%)
1990 6 (10.9%)
1991 6 (10.9%)
1992 6 (10.9%)
1993 2 (3.6%)
1994 8 (14.5%)
1995 3 (5.5%)
1996 2 (3.6%)
1997 2 (3.6%)
2001 1 (1.8%)

Ultimele VIN-uri pentru Renault R21

Mai jos vei găsi ultimele 50 VIN-uri adăugate în baza de date pentru acest model.

Decoder VIN Renault R21

Site-ul nostru oferă decodificare de bază a numărului VIN pentru marca Renault R21 împreună cu informații unice despre kilometraj și prețul vehiculului, pe care nu le veți găsi în alte decodoare. Faceți clic aici pentru a afla mai multe