db.vin

Mclaren Artura – Baza VIN, Statistici și Istoric Model

Raportul de mai jos conține analiza a 29 exemplare ale modelului Mclaren Artura. Datele provin din baza noastră de numere VIN și includ istoricul prețurilor, kilometrajelor și specificațiile de piață.

Baza de date VIN Mclaren Artura – Verificare gratuită a numărului VIN

Introduceți numărul VIN pentru a afla anul fabricației, țara de înmatriculare, prețul, kilometrajul vehiculului marca Mclaren Artura

Prețuri de piață pentru Mclaren Artura

Prețul median pentru acest model este de 239.240 EUR. Cele mai ieftine exemplare (10% inferioare ale pieței) sunt evaluate sub 187.497 EUR, în timp ce cele mai bine conservate unități ating prețuri de aproximativ 254.365 EUR.

Distribuția prețurilor

PLN (12 vehicule)
Minim: 509.930 PLN
Maxim: 1.529.083 PLN
Medie: 1.119.250 PLN
Mediană: 1.150.000 PLN
EUR (4 vehicule)
Minim: 187.497 EUR
Maxim: 254.365 EUR
Medie: 239.240 EUR
Mediană: 239.240 EUR
GBP (3 vehicule)
Minim: 135.100 GBP
Maxim: 171.100 GBP
Medie: 136.900 GBP
Mediană: 136.900 GBP
USD (2 vehicule)
Minim: 176.000 USD
Maxim: 176.000 USD
Medie: 176.000 USD
Mediană: 176.000 USD
AUD (1 vehicule)
Minim: 556.400 AUD
Maxim: 556.400 AUD
Medie: 556.400 AUD
Mediană: 556.400 AUD
NOK (1 vehicule)
Minim: 3.599.000 NOK
Maxim: 3.599.000 NOK
Medie: 3.599.000 NOK
Mediană: 3.599.000 NOK
CZK (1 vehicule)
Minim: 7.090.000 CZK
Maxim: 7.090.000 CZK
Medie: 7.090.000 CZK
Mediană: 7.090.000 CZK

Kilometraje tipice pentru Mclaren Artura

Kilometrajul mediu în grupul analizat este de 2.490 km. Dacă ești în căutarea unui exemplar cu un rulaj sub 100.000 km, vizezi 100% din ofertele disponibile pe piață.

Distribuția kilometrajului

Minim 14 km
Percentila 25 200 km
Mediană 2.490 km
Percentila 75 9.240 km
Maxim 24.575 km

Intervale de kilometraj

0-50k 29 (100%)

Cele mai populare motoare, caroserii și culori

Tipuri de combustibil

Tipul de combustibil dominant este Benzină, reprezentând 52% din toate vehiculele.

Benzină 13 (52%)
Hibrid 6 (24%)
PHEV (Vehicul Electric Hibrid Plug-in) 5 (20%)
Benzină-Electric 1 (4%)

Tipuri de caroserie

Caroseria cea mai des aleasă este Coupé.

Coupé 18 (75%)
Decapotabilă 6 (25%)

Culori

Cea mai populară culoare este Albastru.

Albastru 6 (25%)
Portocaliu 6 (25%)
Argintiu 2 (8.3%)
Alb 2 (8.3%)
Roșu 2 (8.3%)
Verde 2 (8.3%)
Negru 2 (8.3%)
Violet 1 (4.2%)
Altele 1 (4.2%)

Ani de producție și popularitatea anilor de fabricație

Distribuția anilor de fabricație

2022 1 (3.4%)
2023 11 (37.9%)
2024 10 (34.5%)
2025 6 (20.7%)
2026 1 (3.4%)

Ultimele VIN-uri pentru Mclaren Artura

Mai jos vei găsi ultimele 29 VIN-uri adăugate în baza de date pentru acest model.

Decoder VIN Mclaren Artura

Site-ul nostru oferă decodificare de bază a numărului VIN pentru marca Mclaren Artura împreună cu informații unice despre kilometraj și prețul vehiculului, pe care nu le veți găsi în alte decodoare. Faceți clic aici pentru a afla mai multe