db.vin

Mclaren 720 – Baza VIN, Statistici și Istoric Model

Raportul de mai jos conține analiza a 164 exemplare ale modelului Mclaren 720. Datele provin din baza noastră de numere VIN și includ istoricul prețurilor, kilometrajelor și specificațiile de piață.

Baza de date VIN Mclaren 720 – Verificare gratuită a numărului VIN

Introduceți numărul VIN pentru a afla anul fabricației, țara de înmatriculare, prețul, kilometrajul vehiculului marca Mclaren 720

Prețuri de piață pentru Mclaren 720

Prețul median pentru acest model este de 234.900 EUR. Cele mai ieftine exemplare (10% inferioare ale pieței) sunt evaluate sub 134.000 EUR, în timp ce cele mai bine conservate unități ating prețuri de aproximativ 8.378.514 EUR.

Distribuția prețurilor

PLN (42 vehicule)
Minim: 550.050 PLN
Maxim: 2.290.113 PLN
Medie: 1.102.653 PLN
Mediană: 894.950 PLN
AUD (16 vehicule)
Minim: 396.636 AUD
Maxim: 762.498 AUD
Medie: 499.451 AUD
Mediană: 493.444 AUD
USD (13 vehicule)
Minim: 182.700 USD
Maxim: 402.800 USD
Medie: 295.182 USD
Mediană: 285.600 USD
EUR (13 vehicule)
Minim: 134.000 EUR
Maxim: 8.378.514 EUR
Medie: 238.196 EUR
Mediană: 234.900 EUR
CZK (6 vehicule)
Minim: 5.290.000 CZK
Maxim: 7.026.249 CZK
Medie: 6.016.250 CZK
Mediană: 6.090.000 CZK
NOK (3 vehicule)
Minim: 2.799.500 NOK
Maxim: 3.429.500 NOK
Medie: 2.885.000 NOK
Mediană: 2.885.000 NOK
SEK (3 vehicule)
Minim: 2.780.600 SEK
Maxim: 2.975.000 SEK
Medie: 2.795.000 SEK
Mediană: 2.795.000 SEK

Kilometraje tipice pentru Mclaren 720

Kilometrajul mediu în grupul analizat este de 11.800 km. Dacă ești în căutarea unui exemplar cu un rulaj sub 100.000 km, vizezi 100% din ofertele disponibile pe piață.

Distribuția kilometrajului

Minim 2 km
Percentila 25 4.991 km
Mediană 11.800 km
Percentila 75 22.500 km
Maxim 73.990 km

Intervale de kilometraj

0-50k 160 (94.7%)
50k-100k 9 (5.3%)

Cele mai populare motoare, caroserii și culori

Tipuri de combustibil

Tipul de combustibil dominant este Benzină, reprezentând 100% din toate vehiculele.

Benzină 153 (100%)

Tipuri de caroserie

Caroseria cea mai des aleasă este Coupé.

Coupé 88 (79.3%)
Decapotabilă 22 (19.8%)

Culori

Cea mai populară culoare este Negru.

Negru 27 (19.7%)
Portocaliu 20 (14.6%)
Alb 20 (14.6%)
Albastru 18 (13.1%)
Gri 14 (10.2%)
Galben 9 (6.6%)
Argintiu 7 (5.1%)
Roșu 7 (5.1%)
Altele 15 (10.9%)

Ani de producție și popularitatea anilor de fabricație

Distribuția anilor de fabricație

2017 14 (8.5%)
2018 50 (30.5%)
2019 42 (25.6%)
2020 19 (11.6%)
2021 19 (11.6%)
2022 18 (11%)
2023 2 (1.2%)

Ultimele VIN-uri pentru Mclaren 720

Mai jos vei găsi ultimele 50 VIN-uri adăugate în baza de date pentru acest model.

Decoder VIN Mclaren 720

Site-ul nostru oferă decodificare de bază a numărului VIN pentru marca Mclaren 720 împreună cu informații unice despre kilometraj și prețul vehiculului, pe care nu le veți găsi în alte decodoare. Faceți clic aici pentru a afla mai multe