db.vin

BMW M1 – VIN baza, Statistika i Povijest Modela

Sljedeće izvješće sadrži analizu 1768 primjeraka modela BMW M1. Podaci dolaze iz naše baze VIN brojeva i uključuju povijest cijena, kilometraže i tržišnu specifikaciju.

Baza VIN BMW M1 – Besplatna provjera VIN broja

Unesite VIN broj kako biste saznali godinu proizvodnje, zemlju registracije, cijenu, kilometražu vozila marke BMW M1

Tržišne cijene za BMW M1

Medijan cijene za ovaj model iznosi 33.990 €. Najjeftiniji primjerci (donjih 10% tržišta) procjenjuju se ispod 19.470 €, dok najbolje očuvani primjerci postižu cijene oko 52.989 €.

Raspodjela cijena

EUR (2.001 vozila)
Min: 19.470 €
Maks: 52.989 €
Prosjek: 34.202 €
Medijan: 33.990 €
AUD (375 vozila)
Min: 27.557 AUD
Maks: 69.990 AUD
Prosjek: 49.288 AUD
Medijan: 48.900 AUD
SEK (195 vozila)
Min: 209.900 SEK
Maks: 584.080 SEK
Prosjek: 366.660 SEK
Medijan: 359.900 SEK
PLN (157 vozila)
Min: 17.220 PLN
Maks: 226.500 PLN
Prosjek: 118.490 PLN
Medijan: 119.900 PLN
CHF (143 vozila)
Min: 19.995 CHF
Maks: 67.520 CHF
Prosjek: 38.706 CHF
Medijan: 36.900 CHF

Tipične kilometraže za BMW M1

Prosječna kilometraža u analiziranoj skupini iznosi 39.581 km. Ako tražite primjerak s kilometražom ispod 100.000 km, ciljate na 84% dostupnih ponuda na tržištu.

Raspodjela kilometraže

Minimum 0 km
25. percentil 14.130 km
Medijan 39.581 km
75. percentil 79.640 km
Maksimum 260.257 km

Rasponi kilometraže

0-50k 2.008 (58.5%)
50k-100k 863 (25.1%)
100k-150k 373 (10.9%)
150k-200k 120 (3.5%)
200k-250k 32 (0.9%)
250k-300k 21 (0.6%)

Najpopularniji motori, karoserije i boje

Vrste goriva

Dominantna vrsta goriva je Benzin, koja čini 93% svih vozila.

Benzin 3.225 (93.3%)
Benzin E10 183 (5.3%)
Dizel 47 (1.4%)

Tipovi karoserije

Najčešće odabrana karoserija je Limuzina.

Limuzina 1.275 (46.3%)
Hatchback 853 (31%)
Karavan 453 (16.4%)
Kupe 65 (2.4%)
Kompaktni automobil 48 (1.7%)
Ostalo 38 (1.4%)

Boje

Najpopularnija boja je Crna.

Crna 868 (25.2%)
Bijela 803 (23.3%)
Siva 654 (19%)
Plava 596 (17.3%)
Narančasta 131 (3.8%)
Srebrna 102 (3%)
Siva 75 (2.2%)
Crvena 70 (2%)
Ostalo 145 (4.2%)

Godine proizvodnje i popularnost godišta

Raspodjela godišta

2006 10 (0.6%)
2007 9 (0.5%)
2008 13 (0.7%)
2009 10 (0.6%)
2011 13 (0.7%)
2012 44 (2.5%)
2013 144 (8.1%)
2014 90 (5.1%)
2015 101 (5.7%)
2016 161 (9.1%)
2017 163 (9.2%)
2018 183 (10.4%)
2019 202 (11.4%)
2020 184 (10.4%)
2021 98 (5.5%)
2022 82 (4.6%)
2023 71 (4%)
2024 55 (3.1%)
2025 51 (2.9%)
2026 30 (1.7%)
2027 15 (0.8%)

Zadnji VIN-ovi za BMW M1

U nastavku možete pronaći zadnjih 50 VIN-ova dodanih u bazu za ovaj model.

VIN dekoder BMW M1

Naša stranica nudi osnovno dekodiranje VIN broja za marku BMW M1 zajedno s jedinstvenim informacijama o kilometraži i cijeni vozila koje nećete pronaći u drugim dekoderima. Kliknite ovdje za više informacija